Dzisiaj jest środa, 06 Gru 2023
Znajdujesz sie w:     Home Sukcesy sportowe
Sport
Mistrzostwa Województwa w Rugby Tag PDF Drukuj Email

Reprezentacja Szkoły, dokładnie uczniowie z klas piątych zajęła 3 miejsce w Mistrzostwach Województwa w ramach Szkolnej Ligi Rugby Tag. Zawody odbyły się na boisku klubu sportowego Budowlani Lublin. W turnieju wzięło udział sześć najlepszych drużyn z województwa.

Wcześniej nasi reprezentanci wywalczyli awans na te zawody zajmując drugie miejsce w eliminacjach, ulegając Mistrzom Polski drużynie z Łuszczowa 3:4. Niestety eliminacji nie przebrnęli uczniowie z klas 4 i 6, którzy uplasowali się na trzecich miejscach.

Naszą szkołę reprezentowali: Martyna Zakrzewska, Weronika Płóciennik, Dawid Adamczyk, Jakub Górny, Wiktor Dec, Igor Sztorc wszyscy klasa 5c. Opiekun Paweł Janowski

Gratulacje !!! Zdjęcia w GALERII >>>

 
Otwarte Mistrzostwa Lublina w Sumo PDF Drukuj Email

W dniu 14.03.2019 odbyły się  Otwarte Mistrzostwa Lublina  dzieci, młodzików i juniorów w Sumo. Do konkurencji przystąpili również uczniowie naszej szkoły i jednocześnie zawodnicy UKS "Aktywni Lublin": Rafał Myszak, Krystian Myszak, Hubert Szafranek i Adam Jaszczuk.  Jesteśmy dumni z naszych uczniów:  walczyli bardzo dzielnie i z pełnym zaangażowaniem mimo, że swoją przygodę z matą rozpoczęli w lutym tego roku na zajęciach Ju-Jitsu w SP 23.

Największym sukcesem może poszczycić się Adaś Jaszczuk, który w swojej kategorii wiekowej zdobył brązowy medal!
Brawo chłopaki !!!
 
Igrzyska Dzieci w Minisiatkówce PDF Drukuj Email

Dziewczynki z naszej szkoły bardzo dobrze poradziły sobie w tegorocznych rozgrywkach w piłce siatkowej. Zajęły II miejsce w Igrzyskach Dzieci w Minisiatkówce Dziewcząt kategoria „czwórki” 2018/2019 w składzie: Skrzypek Kinga 7d, Kropiewicz Oliwia 6d, Rybczyńska Michalina 5d, Łuszczew Weronika 6a, Basaj Zuzanna 6d, Mróz Wioletta 6a, Jaskowiak Natalia 6a, Mazurek Paulina 6b, Wdowicz Amelia 6c, Prażmo Maja 6a

Trenerzy szkolnej ekipy klas profilowanych w piłce siatkowej dziewcząt bardzo ambitnie podeszli do tego meczu: Mamy o co grać. Musimy podejść do tego pojedynku maksymalnie skoncentrowani, aby ostatecznie odnieść sukces i być zadowolonym…

Maria Soja, Przemysław Wieczorek

Zdjęcia z igrzysk w GALERII >>>

 
Mistrzostwa Szkół woj. lubelskiego w pływaniu - FINAŁ PDF Drukuj Email

W dniu 05.12.2018r na pływalni Aqua Lublin odbyły się finałowe zawody Mistrzostw Szkół Województwa Lubelskiego. Miło nam poinformować, że nasi zawodnicy, pod opieką Pana Grzegorza Steca, zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. W wyścigach sztafet dziewczęta zostały trzecią, a chłopcy czwartą drużyną województwa. A oto szczegółowa wyniki naszych uczniów:

· Sztafeta dziewcząt 6x25 – III m. (Otylia Kościołek, Weronika Łuszczew, Wioletta Mróz, Natalia Sadowska, Amelia Grabowska, Maja Prażmo)

· Sztafeta chłopców 6x25 – IV m. (Przemysław Pietroń, Stanisław Pranagal, Marcel Nowacki, Szymon Wilk, Patryk Joachimowicz, Jakub Kuśmirek)

· Otylia Kościołek – II m. 50m stylem motylkowym

· Wioletta Mróz – III m. 50m stylem klasycznym

· Stanisław Pranagal – IV m. 50m stylem klasycznym

· Marcel Nowacki – V m. 50m stylem grzbietowym

· Weronika Łuszczew – VI m. 50m stylem grzbietowym

· Patryk Joachimowicz VI m. 50m stylem dowolnym

· Przemysław Pietroń – IX m. 50m stylem motylkowym

Wszystkim zawodnikom i trenerom serdecznie gratulujemy. Fotorelacja w galerii >>>.

 
Mistrzostwa Szkół w pływaniu PDF Drukuj Email

Ogromnym sukcesem naszych zawodników zakończyły się Mistrzostwa Szkół Miasta Lublin w pływaniu. Reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 23 zdominowali te zawody plasując się każdej konkurencji w ścisłej czołówce, co zaowocowało zajęciem pierwszego miejsca wśród chłopców i drugiego wśród dziewcząt w punktacji drużynowej.
W najbardziej emocjonującej konkurencji, wyścigu sztafet na dystansie 6x25m st. dowolnym, dziewczęta uplasowały się na drugim miejscu, zaś chłopcy zdecydowanie wygrali. Nasze drużyny startowały w następującym zestawieniu: Dziewczęta - Otylia Kościołek, Maja Prażmo, Michalina Szkoda, Amelia Grabowska, Wioletta Mróz, Weronika Łuszczew. Chłopcy - Marcel Nowacki, Szymon Wilk, Igor Kozak, Patryk Joachimowicz, Przemysław Pietroń i Stanisław Pranagal.
W konkurencjach indywidualnych nie było gorzej. Uczniowie naszej szkoły często stawali na podium:
Otylia Kościołek -⁠ 1 miejsce w wyścigu stylem motylkowym
Przemysław Pietroń -⁠ 3 miejsce w wyścigu stylem motylkowym
Wioletta Mróz -⁠ 1 miejsce w stylu klasycznym
Stanisław Pranagal -⁠ 1 miejsce w stylu klasycznym
Weronika Łuszczew -⁠ 3 miejsce w wyścigu stylem grzbietowym
Marcel Nowacki -⁠ 2 miejsce w stylu grzbietowym
Patryk Joachimowicz -⁠ 1 miejsce w stylu dowolnym.
Wszyscy wymienieni zawodnicy oraz obydwie nasze sztafety uzyskały awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się już 05.12.
Zawodnikom i trenerom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Zapraszamy do GALERII >>>

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 10