Dzisiaj jest wtorek, 30 Maj 2023
Znajdujesz sie w:     Home Wycieczki szkolne
Wycieczki szkolne
Wycieczka klas I - Archipelag Roztocze PDF Drukuj Email
czwartek, 25 maja 2023 14:09

19 maja 2023 r. uczniowie klas pierwszych byli na wycieczce integracyjnej w Centrum ,,Archipelag Roztocze’’. Atrakcji i radości było co niemiara! W Parku Żywiołów uczniowie zwiedzili sale doświadczalne: "Empirię Zmysłów i Żywioły Roztocza", które w oryginalny i fascynujący sposób ukazują walory tej krainy. Podziwiali również Park Miniatur Kresowych. Nie zabrakło zajęć i zabaw na świeżym powietrzu: dzieci pokonywały laserowy tor przeszkód, labirynty, budowały zamki z mega klocków, własnoręcznie doiły krowę, a nawet szukały złota. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia tego miejsca - naprawdę warto!

Wychowawczynie klas: Lidia Stępniewska, Beata Bartoszek, Ewa Gadaj oraz Panie: Danuta Rutkowska, Dorota Żuchnik i Małorzata Komsta.

Zapraszamy do obejrzenia  galerii.

 
Wielkanocne Palmy PDF Drukuj Email
wtorek, 04 kwietnia 2023 12:48

Święta tuż, tuż… Uczniowie klasy 2b wybrali się do Galerii Sztuki Ludowej na warsztaty robienia palm. Dzieci poznały tradycje związane z Niedzielą Palmową i jej najważniejszym atrybutem. Każdy samodzielnie wykonał piękną palmę z naturalnych traw, gałązek i kwiatów z bibuły.

>>>galeria zdjęć<<<

 
II warsztaty w MDK Pod Akacją PDF Drukuj Email
czwartek, 08 grudnia 2022 18:04

Uczniowie klasy 1 a po raz kolejny uczestniczyli w warsztatach w MDK „Pod Akacją”. Tym razem przygotowywali świąteczne ozdoby – malowali gipsowe aniołki. Piękne prace będą z pewnością ozdobą bożonarodzeniowych stroików lub choinek. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdęć.

 
Warsztaty w DK "Pod Akacją" PDF Drukuj Email
środa, 26 października 2022 16:56

 

Uczniowie klasy 1 a uczestniczyli w warsztatach plastyczno-muzycznych w Młodzieżowym Domu Kultury "Pod Akacją". Co tam robili?
Wykonywali piękne motyle ozdabiając je jesiennymi kwiatami i kolorowymi liśćmi, śpiewali, grali na instrumentach, bawili się. Następne warsztaty już w listopadzie.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 

 

 
Magia Starożytnego Egiptu. PDF Drukuj Email
piątek, 14 października 2022 15:23

W dniu 13 października klasa 5c wybrała się na niesamowitą wystawę pt.: "Magia Starożytnego Egiptu". Ekspozycja poświęconą dawnemu Egiptowi okazała się być bardzo interesująca. Poprzez zabytki związane z historią, kulturą, życiem codziennym, religią oraz obrzędami pogrzebowymi ukazała nam najistotniejsze aspekty świata starożytnych Egipcjan.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3