Dzisiaj jest środa, 06 Gru 2023
Znajdujesz sie w:     Home Wycieczki szkolne
Wycieczki szkolne
Dzień Chłopaka w kl. 2a PDF Drukuj Email
wtorek, 03 października 2023 15:39

 

Klasa 2 a świętowała Dzień Chłopaka uczestnicząc w grze miejskiej "Szlakiem dźwięków miasta: Śladami praw miejskich i tradycji mieszczańskich". Uczniowie zwiedzali miasto zaproponowaną trasą, z zaangażowaniem rozwiązując zadane zagadki i wykonując zaproponowane zadania. Była super zabawa, piękna pogoda i na koniec pyszne lody.

>>>galeria zdjęć<<<

 

 
Wycieczka klas 2a i 2b PDF Drukuj Email
niedziela, 11 czerwca 2023 11:56

Czy można uczyć się poza szkołą? Tak! W Poleskim Parku Narodowym to możliwe. Kl.2a i 2b miały okazję  poznawać przyrodę podczas wycieczki, która odbyła się 31.05.23 r. Uczniowie zapoznali się z hodowlą żółwia błotnego i wędrowali ścieżką edukacyjną "Dąb Dominik".
Potem zwiedzili kredowe podziemia w Chełmie i spotkali się z Duchem Bieluchem.
Taką nauka bardzo się wszystkim dzieciom podobała!!

>>>galeria zdjęć<<<

 
Dzień Dziecka w kl. 1a PDF Drukuj Email
poniedziałek, 05 czerwca 2023 17:36

Uczniowie klasy 1a świętowali Dzień Dziecka w przepięknie położonym miejscu, w Stajni Stanka. Były warsztaty pierwszej pomocy, warsztaty plastyczne, przejażdżki na koniu, opieka nad kucykami. Nie zabrakło oczywiście zabaw na powietrzu, pieczonych kiełbasek i mnóstwo radości.

>>>galeria zdjęć<<<

 
Wycieczka klas I - Archipelag Roztocze PDF Drukuj Email
czwartek, 25 maja 2023 14:09

19 maja 2023 r. uczniowie klas pierwszych byli na wycieczce integracyjnej w Centrum ,,Archipelag Roztocze’’. Atrakcji i radości było co niemiara! W Parku Żywiołów uczniowie zwiedzili sale doświadczalne: "Empirię Zmysłów i Żywioły Roztocza", które w oryginalny i fascynujący sposób ukazują walory tej krainy. Podziwiali również Park Miniatur Kresowych. Nie zabrakło zajęć i zabaw na świeżym powietrzu: dzieci pokonywały laserowy tor przeszkód, labirynty, budowały zamki z mega klocków, własnoręcznie doiły krowę, a nawet szukały złota. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia tego miejsca - naprawdę warto!

Wychowawczynie klas: Lidia Stępniewska, Beata Bartoszek, Ewa Gadaj oraz Panie: Danuta Rutkowska, Dorota Żuchnik i Małorzata Komsta.

Zapraszamy do obejrzenia  galerii.

 
Wielkanocne Palmy PDF Drukuj Email
wtorek, 04 kwietnia 2023 12:48

Święta tuż, tuż… Uczniowie klasy 2b wybrali się do Galerii Sztuki Ludowej na warsztaty robienia palm. Dzieci poznały tradycje związane z Niedzielą Palmową i jej najważniejszym atrybutem. Każdy samodzielnie wykonał piękną palmę z naturalnych traw, gałązek i kwiatów z bibuły.

>>>galeria zdjęć<<<

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3