Dzisiaj jest piątek, 18 Cze 2021
Znajdujesz sie w:     Home Szkolne sukcesy
Laureaci Konkursów Przedmiotowych 2020/2021 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 14 czerwca 2021 00:00

narodaW dniu 11 czerwca 2021 r. nasi uczniowie Michał Turek oraz Aleksandra Pracoń odebrali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Lubelskiego Kuratora Oświaty dla Laureatów Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2020/2021.

Michała przygotowywał nauczyciel historii p. Grzegorz Kijewski, Olę - nauczycielka j. angielskiego - p. Małgorzata Kowalik. Podziękowanie i gratulacje w imieniu nauczycieli przygotowujących uczniów do konkursów i swoim własnym odebrał Dyrektor SP23 p. Kamil Dąbrowski. Ze względu na sytuację epidemiczną ani rodzice, ani nauczyciele nie mogli wziąć udziału w gali rozdania nagród. Zdjęcia w galerii >>>

Serdecznie GRATULUJEMY Laureatom i Nauczycielom! Trzymamy kciuki za naszych uczniów i ich dalsze sukcesySmile

Gratulacje PDF Drukuj Email
wtorek, 01 czerwca 2021 09:12

Partner Miasta Lublin PDF Drukuj Email
wtorek, 01 czerwca 2021 00:00

Sukces w konkursie recytatorskim PDF Drukuj Email
poniedziałek, 24 maja 2021 08:42

MałgosiaZ radością dzielimy się informacją, że Małgosia Stalka (kl. 6d), pod opieką p. Magdy Kosteckiej, godnie reprezentowała naszą szkołę w III Wojewódzkim Konkursie Recytatorsko-Plastycznym ,,Człowiek dla człowieka bratem” – w kategorii recytacja.

Nasza uczennica zdobyła III miejsce, wykazując się postawą refleksyjnego odbiorcy tekstu literackiego oraz ciekawą interpretacją.

Gratulujemy i życzymy dalszego zapału do stawania w różnych szrankach poetyckich.

Jesienne Debiuty Poetyckie PDF Drukuj Email
wtorek, 04 maja 2021 07:01

Ania z dyplomemMiło nam poinformować, że uczennica klasy 8b naszej szkoły - Ania Danaj za wiersze "Współczesny Polak", "Wspomnienia babci" i "Spacer po lesie" zdobyła tytuł finalisty w dwudziestej trzeciej edycji Ogólnopolskiego Przeglądu Poezji -Jesienne Debiuty Poetyckie. Na przegląd wpłynęło 135 wierszy 45 uczestników, którzy starali się o nagrody i dwa indeksy na wybrany przez siebie kierunek na Wydziale Nauk Humanistycznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II.
Opiekunem Ani jest Pani Małgorzata Możdżeń.

Syn naszej nauczycielki w The Voice Kids PDF Drukuj Email
wtorek, 23 marca 2021 08:31

rodzina BelniakJeżeli jeszcze ktoś nie słyszał radosnych wieści, to właśnie jest ten moment, aby się dowiedzieć! Syn naszej pani Berty Belniak wystąpił w The Voice Kids w czwartej edycji programu! Panią Bercię także można było zobaczyć w telewizji! Maksymilian zaśpiewał ,,Takie tango” z repertuaru Budki Suflera i tym wykonaniem zapewnił sobie udział w programie i uznanie samego Krzysztofa Cugowskiego (https://youtube.com/watch?v=g9-AIG8Xv_M&feature=share).

Kolejnym sukcesem Maksa było wygranie etapu bitew z piosenką zespołu Vox pt. ,,Bananowy song" (https://youtube.com/watch?v=gwn4xwWCzYI&feature=share). W sing off Maks przepięknie zaśpiewał ,,Takie tango", które porwało rodziców do tańca (https://youtube.com/watch?v=xvPrxStbutc&feature=share).

Kto zna panią Bercię, ten wie, że to człowiek orkiestra – wychowuje nas do życia w rodzinie, ćwiczy z nami podczas wychowania fizycznego i na pływalni… i do tego zaraża pasją nasze gimnastyczki artystyczne (tango państwa Belniaków zarejestrowane podczas występu Maksia jest tylko potwierdzeniem artystycznej duszy pani Berci). Zresztą… wiedząc, ile serca, czasu i swego talentu pani Berta nam poświęca, nie mamy wątpliwości, że ogromny sukces jej syna nie jest dziełem przypadku! Pani Berciu, cieszymy się razem z Panią, gratulujemy całej rodzinie, a przede wszystkim Maksiowi! No i cóż… trzeba to powiedzieć… duma nas rozpiera! Kilka zdjęć w galerii >>>

Wielkie brawa dla LAUREATÓW! PDF Drukuj Email
poniedziałek, 15 marca 2021 07:26

Z nieskrywaną radością i dumą informujemy, że dwoje naszych uczniów odniosło sukces w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty.

W konkursie historycznym laureatem został Michał Turek, uczeń p. Grzegorza Kijewskiego, który – co trzeba z całą stanowczością podkreślić – uczęszcza do kl. 6b. Zaledwie szóstej!

W konkursie z języka angielskiego tytuł laureatki uzyskała Aleksandra Pracoń z kl. 8a, uczennica p. Małgorzaty Kowalik.

Zdobyć taki tytuł to nie lada sztuka! Gratulujemy Oli i Michałowi wytrwałości, zaangażowania oraz ogromu pracy włożonej w przygotowania do konkursu na wszystkich jego etapach. Serdeczne gratulacje i wyrazy uznania składamy także na ręce rodziców naszych laureatów, a także ich nauczycieli.

Życzymy kolejnych, wspaniałych sukcesów! Smile

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>