Dzisiaj jest sobota, 04 Lip 2020
Znajdujesz sie w:     Home Sukcesy sportowe
III miejsce w drużynowym tenisie stołowym chłopców PDF Drukuj Email
wtorek, 03 marca 2020 08:28

zdjęcie uczestnikówIgrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym dobiegły końca. Reprezentanci szkoły zajęli następujące miejsca:

• chłopcy III miejsce (Tomasz Skrzypek, Błażej Skrzypek, Mikołaj Mazurek),

SP 23 – SP 38 2:3

SP 23 – SP 16 3:0

SP 23 – SP 38 3:2

SP 23 – SP 14 3:0

dziewczęta IV miejsce (Weronika Boguszewska, Łucja Burdzicka).

SP 23 – SP 22 3:0

SP 23 – SP 38 1:3

SP 23 – SP 2 3:0

Sp 23 – SP 52 0:3

Opiekun: Paweł Janowski

Zdjęcia w GALERII >>>

SP 23 Mistrzem Lublina w piłce ręcznej dziewcząt PDF Drukuj Email
wtorek, 03 marca 2020 08:15

zdjęcie reprezentacjizdjęcie z dekoracji zwycięskiej reprezentacji

W zakończonych rozgrywkach w piłce ręcznej dziewcząt w Igrzyskach Dzieci uczennice naszej szkoły zajęły pierwsze miejsce! Dziewczęta przeszły jak burza przez wszystkie trzy etapy rozgrywek nie ponosząc żadnej porażki.

Teraz czeka nas wyjazd na Mistrzostwa Województwa, które odbędą się w kwietniu.

Skład Reprezentacji Szkoły tworzyły: Martyna Zakrzewska, Ewa Kulczycka, Weronika Płóciennik, Amelia Grabowska, Natalia Baran, Natalia Komar, Emilia Wieczorek oraz Julia Donica.

Opiekunem zespołu był Pan Paweł Janowski i Tomasz Korgul.

Wyniki:

SP 23 – SP Paderewski 14:7

SP 23 – SP 44 8:3

SP 23 – SP 57 10:0

SP 23 – SP 22 14:2

SP 23 – SP 51 11:1

SP 23 – SP 38 7:1 półfinał

SP 23 – SP 46 6:1 finał

Rozgrywki klas profilowanych w koszykówce chłopców. PDF Drukuj Email

Uczniowie naszej Szkoły rywalizowali w lubelskiej hali Globus w turnieju klas profilowanych w koszykówce chłopców. Zawody odbywały się łącznie 4 dni w okresie dwóch tygodni. Jako pierwsi do rywalizacji przystąpili najmłodsi czyli uczniowie z klas czwartych, którzy ostatecznie zajęli 3 miejsce.

Kolejnego dnia rywalizowali szóstoklasiści, którzy w bardzo mocno okrojonym składzie przystąpili do turnieju, z powodu wycieczek szkolnych uplasowali się również na 3 miejscu.

W trzecim rzucie do rywalizacji przystąpili uczniowie z piątych klas, którzy nie mieli tego dnia sobie równych. Podobnie jak przed rokiem, kiedy to ci sami uczniowie wygrali turniej klas 4. MVP turnieju wybrany został Oskar Jach z klasy 5e.

Jako ostatni do gry przystąpili chłopcy z klas VII-VIII. Niestety tego samego dnia odbywał się turniej dla uczniów klas profilowanych z pływania co spowodowało mocne osłabienie naszej drużyny. NA domiar złego w pierwszej minucie, pierwszego meczu kontuzji stopy nabawił się lider naszej drużyny Jakub Kutnik, który nie zagrał do końca turnieju. Ostatecznie zajęliśmy 4 miejsce.

Warto podkreślić, że cały turniej stał na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym. Czas spędzony w ramach tego turnieju minął w pogodnej i przyjaznej koszykarskiej atmosferze. Gratulujemy osiągniętych wyników. Zdjęcia z imprezy w GALERII >>>

Mistrzostwa Województwa w Rugby Tag PDF Drukuj Email

Reprezentacja Szkoły, dokładnie uczniowie z klas piątych zajęła 3 miejsce w Mistrzostwach Województwa w ramach Szkolnej Ligi Rugby Tag. Zawody odbyły się na boisku klubu sportowego Budowlani Lublin. W turnieju wzięło udział sześć najlepszych drużyn z województwa.

Wcześniej nasi reprezentanci wywalczyli awans na te zawody zajmując drugie miejsce w eliminacjach, ulegając Mistrzom Polski drużynie z Łuszczowa 3:4. Niestety eliminacji nie przebrnęli uczniowie z klas 4 i 6, którzy uplasowali się na trzecich miejscach.

Naszą szkołę reprezentowali: Martyna Zakrzewska, Weronika Płóciennik, Dawid Adamczyk, Jakub Górny, Wiktor Dec, Igor Sztorc wszyscy klasa 5c. Opiekun Paweł Janowski

Gratulacje !!! Zdjęcia w GALERII >>>

Otwarte Mistrzostwa Lublina w Sumo PDF Drukuj Email

W dniu 14.03.2019 odbyły się  Otwarte Mistrzostwa Lublina  dzieci, młodzików i juniorów w Sumo. Do konkurencji przystąpili również uczniowie naszej szkoły i jednocześnie zawodnicy UKS "Aktywni Lublin": Rafał Myszak, Krystian Myszak, Hubert Szafranek i Adam Jaszczuk.  Jesteśmy dumni z naszych uczniów:  walczyli bardzo dzielnie i z pełnym zaangażowaniem mimo, że swoją przygodę z matą rozpoczęli w lutym tego roku na zajęciach Ju-Jitsu w SP 23.

Największym sukcesem może poszczycić się Adaś Jaszczuk, który w swojej kategorii wiekowej zdobył brązowy medal!
Brawo chłopaki !!!

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>