Dzisiaj jest sobota, 03 Gru 2022
Znajdujesz sie w:     Home Oddziały przedszkolne
Oddziały Przedszkolne
Pierwszy dzień wiosny PDF Drukuj Email
czwartek, 25 marca 2021 00:00

grupa dzieci przed szkołą22.03.2021r. zerówki zgodnie z tradycją, postanowiły "odgonić" zimę i "przywołać" wiosnę śpiewem. Mamy nadzieję, że cieplejsze dni wkrótce nadejdą. Na szczęście tego dnia, pogoda dopisała i towarzyszyło nam piękne słoneczko podczas spaceru. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia. Zdjęcia w galerii >>>

 
Zdrowe kanapki PDF Drukuj Email
środa, 24 lutego 2021 00:00

produkty żywnościoweZdrowa kanapka powinna być stałym elementem prawidłowej diety. W końcu kanapki często jemy na śniadanie czy na kolację. Kanapkę bierzemy także do szkoły. Dlatego warto zadbać, by znalazły się w niej wartościowe produkty.
Z czego powinna się składać zdrowa kanapka dowiedzieli się uczniowie zerówek i wypróbowali pomysły na zdrowe kanapki w trakcie zajęć wykorzystując: warzywa, tłuszcze, produkty mleczne, produkty pełnoziarniste, produkty białkowe odzwierzęce, wędliny i wyroby mięsne. Galeria zdjęć >>>

 
Bal Karnawałowy i tłusty czwartek PDF Drukuj Email
poniedziałek, 15 lutego 2021 00:00

grupa przebranych dzieciW dniu 11.02.2021r. odbył się Bal Karnawałowy połączony z tłustym czwartkiem. Każde dziecko miało okazję zaprezentować się w stroju ulubionej postaci, niektórych ciężko było rozpoznać. Wspólnie bawiliśmy się przy muzyce, następnie tradycyjnie podczas tłustego czwartku, zajadaliśmy się pysznymi pączkami. Zobaczcie sami oglądając galerię naszych zdjęć >>>.

 
Babuniu, Dziadziuniu, w dniu Waszego święta, życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta... PDF Drukuj Email
wtorek, 26 stycznia 2021 00:00

dzieci w trakcie przedstawieniaMimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, to 21 i 22 każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto wszystkich babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości. W pięknie udekorowanej sali dzieci z oddziału przedszkolnego miały okazję przedstawić bardzo żywiołowy program artystyczny, na  który złożyły się bardzo wzruszające wiersze i piosenki, a także pokazy taneczne. Cała uroczystość została nagrana, aby wnuki odwiedzając swoich dziadków mogły wspólnie przeżyć ten wyjątkowy czas.

 
Zabawy na śniegu PDF Drukuj Email
środa, 20 stycznia 2021 00:00

grupa dzieci z bałwankiemW tym roku mieliśmy przepiękną zimę, było mnóstwo okazji, by pobawić się na śniegu, lepić bałwana, czy rzucać się śnieżkami…Zapraszamy do obejrzenia naszych zimowych szaleństw na śniegu, które znajdziecie w galerii >>>.

 
Jasełka i opłatek PDF Drukuj Email
środa, 23 grudnia 2020 00:00

jasełkaW naszej szkole królowała świąteczna, Bożonarodzeniowa atmosfera. Uczniowie przygotowali przedstawienia ukazujące wydarzenia z Betlejem zwane jasełkami. Łamiąc się opłatkiem uczniowie składali sobie życzenia zdrowia, radości i pięknych prezentów. Kolędy śpiewane przez dzieci uświetniły tę wspaniałą uroczystość. Zdjęcia w galerii >>>

 
Mikołajki PDF Drukuj Email
piątek, 11 grudnia 2020 00:00

grupa z Mikołajem7.12.2020r. odwiedził nasze zerówki Święty Mikołaj Radość dzieci była ogromna, każdy chciał choć przez chwilę porozmawiać z długo oczekiwanym gościem…następnie Św. Mikołaj wręczył przepiękne prezenty, ponieważ dzieci były bardzo grzeczne. Mamy nadzieję, że za rok również nas odwiedzi… Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii, z tego wyjątkowego dnia.

 
Andrzejki PDF Drukuj Email
poniedziałek, 30 listopada 2020 00:00

grupa przedszkolna26.11.2020r. w oddziałach przedszkolnych odbyły się Andrzejki – czyli dzień magii i czarów. Wróżyliśmy sobie m. in. z kart, z dłoni, butów, losowaliśmy kim zostaniemy w przyszłości…wróżby cieszyły się ogromnym powodzeniem. Oczywiście, celem była dobra zabawa, połączona z pysznym poczęstunkiem.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć >>>.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 3