Dzisiaj jest piątek, 24 Sty 2020
Znajdujesz sie w:     Home Świetlica
Uwaga ! Bezinteresowna Pomoc Potrzebna! :) PDF Drukuj Email

Pewnego dnia usłyszałam: "Proszę pani, skoro mamy listę różnych sposobów witania się, to może zrobimy listę czynności, w których możemy sobie pomóc?". GENIALNY POMYSŁ !!!:)
I tak we współpracy z innymi uczniami i uczennicami, po radosnych, twórczych dyskusjach, udało się :)
Potrzebujemy  :
-  pomocy w posprzątaniu zabawek,
-  pomocy w pracy domowej,
-  uśmiechać się do siebie,
-  wsparcia w trudnych chwilach,
-  wspólnej zabawy,
-  rozmowy,
-  używania kulturalnych słów : "proszę,dziękuję, przepraszam",

A jakie mamy profesjonalne przyciski. Zobaczcie sami :)

Świąteczny nastrój PDF Drukuj Email

W nastrój oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia wprowadził nas konkurs "Kalendarz Adwentowy", którego organizatorem jest Świetlica Szkoły Podstawowej nr 30 im.Króla Kazimierza Wielkiego w Lubinie.
Prezentujemy nasze pomysły :)

W jesiennym klimacie PDF Drukuj Email

Piękno barw jesiennych zaprezentowaliśmy w pracach przygotowanych w ramach międzyszkolnego konkursy plastycznego "W jesiennym klimacie".
Organizatorem ww. konkursu jest Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lublinie.

Odwiedziny PDF Drukuj Email

W listopadowy wtorek udaliśmy się w odwiedziny do młodszych kolegów i koleżanek uczęszczających do oddziału przedszkolnego na terenie naszej Szkoły.
Zaprezentowaliśmy pierwszy rozdział książki Katarzyny Szestak pod tytułem "Szary Domek".
Byliśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy podarować swój czas innym :)
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii >>>.

P.S. Przygotowujemy ciąg dalszy przygód Szarego Domka :)

Przywitajmy się....tak inaczej :) PDF Drukuj Email

By rozpocząć dzień z uśmiechem wymyśliliśmy różne formy witania się.

I tak, mamy:
- obejmowanie się ramionami,
- podanie dłoni,
- żółwik,
- przybicie piątki,
- zaśpiewanie piosenki,
- Baymax,
- taniec.

Mały gest o wielkim znaczeniu....a ile radości :)

Projekty PDF Drukuj Email

Fundacja BGK im. J.K.Steczkowskiego z siedzibą w Warszawie ogłosiła konkurs na ciekawy i oryginalny projekt kartki bożonarodzeniowej.
Prezentujemy zgłoszone na ww. konkurs prace plastyczne :)

Kasztanowa Wyobraźnia PDF Drukuj Email

Pewnego jesiennego dnia wpadliśmy na pomysł "malowania kasztanami". Potrzebowaliśmy kartek, farb i naszej wyobraźni :)
Jeśli się dobrze przyjrzycie, zobaczycie dżdżownice, mrówki, Panią Jesień, burzę, liście, statek, ryby i wiele innych pomysłowych postaci, przedmiotów.

Ulubiona postać z bajki PDF Drukuj Email

Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie jest organizatorem ogólnopolskiego konkursu "Moja ulubiona postać bajkowa".
W świecie filmowych i książkowych bajek, baśni jest wielu fantastycznych bohaterów. My też ich mamy.

Włączamy Emocje PDF Drukuj Email

Ambicja? Boczenie się? A co to takiego?

Przedstawiamy EMOCJE, które czytając opowiadania z książki Pani Anny Busz pt: "Włacz emocje", uczymy się rozpoznawać.
Wymyślamy także emotikony.

Kolorowa jesień PDF Drukuj Email

"Kto powiedział, że jesień jest smutna, Że ma kolor szarego płótna,
Że jej prawie nie widać we mgle?
Kto to wszystko powiedział?
Ja nie! " (z wiersza Marka Głogowskiego "Pora wesoła")

Przyszła i do nas Jesień, spójrzcie jak kolorowo...

"Wakacyje Kartki" PDF Drukuj Email

Bierzemy udział w V Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pod tytułem „Cztery pory roku w oczach dziecka - wszystko, co z wiosną, latem,jesienią i zimą związane - moje wakacyjne wspomnienia”. Organizatorem konkursu jest Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Słupsku. Prezentujemy prace plastyczne zgłoszone do ww. konkursu.

Trzymajcie kciuki! :)

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>