Dzisiaj jest poniedziałek, 03 Paź 2022

>>>Zobacz protokół<<<

Świetlicowy miniturniej badmintona PDF Drukuj Email
wtorek, 31 maja 2022 09:53

30 maja podopieczni naszej świetlicy wzięli udział w Świetlicowym miniturnieju w badmintona dziewcząt i chłopców szkół podstawowych klas II-IV Miasta Lublin zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 16 im. Fryderyka Chopina w Lublinie.
Naszą szkołę reprezentowali: Kacper Chołota (2c), Franciszek Misztal (2c), Olivier Ciszewski (3b), Dawid Florek (3b) i Ksawery Rek (3b).
Na podium znaleźli się Ksawery Rek (2 miejsce) oraz Olivier Ciszewski (3 miejsce).

Serdecznie gratulujemy naszej reprezentacji i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Zapisy uczniów do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2022/2023 PDF Drukuj Email
sobota, 28 maja 2022 16:54

Przypominamy, że trwają zapisy uczniów do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2022/2023. ,,Kartę zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej” prosimy o wypełnienie w wersji papierowej i złożenie w sekretariacie szkoły lub w świetlicy szkolnej s.3 lub s.4

Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej do pobrania tutaj

Innowacja pedagogiczna „Z BAJKĄ NA CO DZIEŃ” - czyli podróże do krainy dziecięcej wyobraźni. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 09 maja 2022 18:22

Poznaliśmy kolejne historie bajkowych bohaterów.

Dzielny Sindbad Żeglarz, Mała Czarownica i Kapryśna Myszka – to postacie ukryte na przedstawionych rysunkach …..

Ciekawe komu uda się je rozpoznać ….

Innowacja "Igłą i nitką malowane" PDF Drukuj Email
wtorek, 08 marca 2022 20:11

W naszej świetlicy realizujemy innowację, która ma na celu zapoznanie dzieci z różnymi technikami twórczymi z zastosowaniem szycia, filcowania, wykorzystywania materiałów jako elementów zdobień. Dzieci z chęcią szyją, malują, kleją, filcują-dlatego są to dla nich interesujące zajęcia, jak również niezwykle praktyczne.

1. Filcowanie na mokro - Filcowanie na mokro to metoda, w której czesanka, w wyniku zmoczenia ciepłą wodą z mydłem, masowania i wałkowania tworzy filc.

2. Wykonanie toreb-worków

>>Zobacz galerię<<

3. Świąteczne stroiki - Przed Świętami Bożego Narodzenia wykonaliśmy stroiki, ozdobione pasmanterią, jednocześnie odbyła się loteria fantowa.

>>Zobacz galerię<<

4. Eko-krokodyl - Jak zauważyliście wszystkie łasuchy cukierkowe i pożeracze jaj mogli przynieść do świetlicy wytłaczanki po jajach - co z tego powstało?

>>Zobacz galerię<<

5. Zakładki z papieru czerpanego - Zakładki wykonane na kiermasz charytatywny. Naszą pracą też chcemy pomóc potrzebującym.

Realizacja Innowacji Pedagogicznej "Od bazgrołów do rysunków" PDF Drukuj Email
czwartek, 03 marca 2022 18:17