Dzisiaj jest piątek, 18 Cze 2021
Znajdujesz sie w:     Home Świetlica
Informacja o zapisach do świetlicy szkolnej PDF Drukuj Email
środa, 09 czerwca 2021 07:09

zapisy do świetlicyZapisy uczniów do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2021/2022

Informujemy, że rozpoczynamy zapisy uczniów do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2021/2022. ,,Kartę zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej” prosimy o wypełnienie w wersji papierowej i złożenie w sekretariacie szkoły lub w świetlicy szkolnej s.3 lub s. 4 do dnia 25.06.2021.

Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej do pobrania: karta_zgl_2021-2022.pdf (309KB)

Wyniki konkursu "W maju jak w gaju" PDF Drukuj Email
środa, 09 czerwca 2021 00:00

w majuProtokół z dnia 02 czerwca 2021 roku z obrad Komisji oceniającej prace dostarczone na XI Edycję konkursu plastycznego promującego pracę grupową „W maju jak w gaju” zorganizowanego przez świetlicę Szkoły Podstawowej nr 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie. Na konkurs wpłynęło 29 prac wykonanych przez 71 uczniów, (w tym 3 prace nie spełniały wymagań zawartych w regulaminie), wszystkie przygotowane przez uczniów świetlic szkolnych miasta Lublin.

Pełna treść do pobrania: prot_w_maju_jak_w_gaju_2021.pdf (29KB)

Oświadczenie do pobrania PDF Drukuj Email
piątek, 19 marca 2021 10:58

Oświadczenie dla rodziców o zaangażowanie w walkę z Covid- 19 opieka w świetlicy: osw_rodz_o_zaang_w_walke_z_covid19_opieka_w_swietlicy.pdf (401KB)

Regulamin świetlicy szkolnej SP23 2020/2021 PDF Drukuj Email

Pełny tekst regulaminu do pobrania: regulamin_swietlicy_sp23_2020-2021.pdf (98KB)

Dzień Babci i Dziadka PDF Drukuj Email
poniedziałek, 25 stycznia 2021 08:06

kwiaty z papieru

Dzień Babci i Dziadka był świetną okazją do obdarowania naszych ukochanych dziadków własnoręcznie wykonanymi upominkami. Przygotowaliśmy papierowe kwiaty oraz laurki z życzeniami.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia oraz radości ze swoich wnucząt i spędzanego razem z nimi czasu!

Akademia Świetlicowa PDF Drukuj Email
wtorek, 19 stycznia 2021 11:33

plakat programu ŚwietliczakiNasza świetlica bierze udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym Akademia Świetlicowa „Świetliczaki na tropie… skrzydeł natury”.

Celem projektu jest:

- wychowanie aktywnego, świadomego swoich możliwości i posiadającego umiejętność współistnienia z przyrodą ucznia;
- uwrażliwienie dzieci na piękno otaczającego świata i potrzebę ochrony przyrody;
- działanie na rzecz ochrony różnorodności biologicznej i ekosystemów na terenie naszego kraju;
- rozwijanie zdolności manualnych ucznia;
- nawiązanie współpracy między placówkami w całej Polsce.

W ramach projektu uczniowie uczęszczający na świetlicę będą poznawać Polskę, staną się obrońcami przyrody i ruszą na podbój kosmosu.

Poprawiony: wtorek, 19 stycznia 2021 12:01

Akademia Bezpiecznego Puchatka PDF Drukuj Email
czwartek, 05 listopada 2020 14:14

Razem z Puchatkiem będziemy zdobywać wiedzę o bezpieczeństwie na drodze, w domu, w szkole i w Internecie w ramach XII Edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego "Akademii Bezpiecznego Puchatka", skierowanego do uczniów klas pierwszych.

Strona Programu www.akademiapuchatka.pl

"Od bazgrołów do rysunków" PDF Drukuj Email
czwartek, 05 listopada 2020 08:00

Na podstawie książki Norberta Pautnera, w ramach Innowacji Pedagogicznej - Metodycznej, bierzemy udział w zajęciach, które motywują nas do kreatywności, twórczego działania. Uczymy się rysować przez zabawę, do której potrzebujemy "szalonych kredek i rączek". Oto nasze Bazgrołki :)

"Mój najbliższy świat - rodzina i dom" PDF Drukuj Email
środa, 04 listopada 2020 16:07

W ramach Międzynarodowego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży przygotowaliśmy prace plastyczne, przedstawiające rodzinę, dom na co dzień i od święta.

Jesień PDF Drukuj Email
środa, 04 listopada 2020 00:00

Bogactwo barw, jakie niesie za sobą jesień zaprezentowaliśmy w pracach plastycznych, przygotowanych w ramach V Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Jesień w oczach dziecka"

EUREKA! PDF Drukuj Email