Dzisiaj jest czwartek, 08 Gru 2022
Znajdujesz sie w:     Home Kadra pedagogiczna
Kadra pedagogiczna 2022/2023 PDF Drukuj Email

 

L.p.

Przedmiot

Nauczyciel                                          

1.

Biologia

Iwona Karpińska-Spasówka

Teresa Kuszyk

Elżbieta Piskorska

2.

Chemia

Eliza Czerniakowska

Iwona Karpińska-Spasówka

3.

Doradztwo zawodowe

Justyna Turczyn

4.

Edukacja dla   bezpieczeństwa    

Iwona Terlecka

5.

Edukacja wczesnoszkolna

Dorota Ciepiel

Ewa Gadaj

Małgorzata Komsta

Beata Bartoszek /Anna Lachowska/

Małgorzata Małecka

Halina Maraś

Lidia Stępniewska

Marzena Szymczakowska

Renata Złotnicka-Panasiuk

Dorota Żuchnik

6.

Fizyka

Eliza Czerniakowska

Aleksandra Świderska

7.

Geografia

Elżbieta Piskorska

8.

Historia

Grzegorz Kijewski

Dawid Marzec

Konrad Rosołowski

9.

Informatyka

Renata Kwiatosz

Dariusz Kwiatkowski

Magdalena Obrycka

Marzena Szymczakowska

Dorota Wysok

10.

J. angielski

Sylwia Dudek /Katarzyna Huk/

Małgorzata Kowalik

Łukasz Kuta

Agnieszka Mikosz

Sebastian Siwko

11.

J. niemiecki

J. hiszpański

Anna Kulik

Dominika Birunt

12.

J. polski

Małgorzata Dziatkiewicz

Dawid Marzec

Małgorzata Możdżeń

Jolanta Nowak

Katarzyna Tomasiak

13.

Logopedia

Urszula Spaczyńska

14.

Matematyka

Bożena Krzowska

Anna Kurasińska

Dariusz Sokołowski

Dorota Wysok

15.

Muzyka

Dariusz Kwiatkowski

16.

Pedagog

Pedagog specjalny

Izabela Paluch

Mateusz Mędrek
Ewa Iwanicka

17.

Plastyka

Agnieszka Świstowska-Majdan /Włodzisław Tybiszewski/

18.

Przyroda

Iwona Karpińska-Spasówka

19.

Psycholog

Justyna Turczyn

20.

Religia

Ks. Krzysztof Wasiak

Danuta Rutkowska

Maria Soja

21.

Rewalidacja / nauczyciel specjalista

Lidia Stępniewska

Izabela Paluch

22.

Technika

Magdalena Obrycka

23.

Wychowanie do życia w rodzinie

Berta Belniak

24.

Wiedza o społeczeństwie

Iwona Terlecka

25.

Wychowanie fizyczne / Zajęcia sportowe

Berta Belniak

Tomasz Chmura

Paweł Janowski

Piotr Koczur

Tomasz Korgul

Jakub Koper

Karolina Kowalska

Justyna Rdest

Grzegorz Stec

Przemysław Wieczorek

Iwona Winiarek

26.

Wychowawca oddziału zerowego

Małgorzata Bałanda

Kornelia Kachanirz /Justyna Gucma/

Hanna Manel

Bożena Mazurek

27.

 

 

 

 

 

 

 

 


Wychowawca świetlicy

Hubert Chromiak

Małgorzata Ciosek

Jolanta Foc

Aneta Janowska

Anna Kulik

Paulina Masiewicz

Barbara Niewiadomska

Urszula Pawłowska

Izabela Szkoda

Marzena Szymczakowska

Agnieszka Zielińska