Dzisiaj jest czwartek, 08 Gru 2022
Znajdujesz sie w:     Home Pedagog i Psycholog STYPENDIA I ZASIŁKI SZKOLNE W ROKU SZKOLNYM 2022/2023
STYPENDIA I ZASIŁKI SZKOLNE W ROKU SZKOLNYM 2022/2023 PDF Drukuj Email
piątek, 02 września 2022 13:15

Składanie wniosków o przyznanie stypendium szkolnego dla uczniów z rodzin, których dochód miesięczny na osobę w rodzinie nie przekracza 600 zł netto, zamieszkujących na terenie Miasta Lublin, w terminie od 1 do 15 września 2021 r.  realizowane jest za pośrednictwem strony internetowej https://stypendia.edu.lublin.eu

 

Po wejściu na stronę należy kliknąć na pole „LOGOWANIE PRZEZ ZINTEGROWANY SYSTEM OŚWIATY DLA JEDNOSTEK OŚWIATOWYCH MIASTA LUBLIN” następnie podać nazwę użytkownika i hasło wykorzystywane do logowania do E- DZIENNIKA VULCAN (dziennika elektronicznego).

W procedurze „Stypendium szkolne o charakterze socjalnym” znajduje się „Instrukcja dla wnioskodawcy” dot. składania wniosku z możliwością autouzupełniania we wniosku danych z bazy UONET w zakresie: imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, daty urodzenia ucznia, w celu ułatwienia wpisywania danych we wniosku i zapewnienie prawidłowości ich zapisu.

Szczegółowe informacje: https://lublin.eu/mieszkancy/edukacja/dla-ucznia/stypendia-szkolne/

Przyjmowaniem wniosków i ich obsługą zajmuje się pedagog szkolny Izabela Paluch. W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny lub osobisty w godzinach pracy pedagoga szkolnego.

mgr Izabela Paluch

pedagog szkolny