Dzisiaj jest sobota, 22 Sty 2022
Znajdujesz sie w:     Home Sukcesy sportowe Promocja Wojewódzka Liga Dzieci i Młodzików - III runda
Wojewódzka Liga Dzieci i Młodzików - III runda PDF Drukuj Email
wtorek, 05 października 2021 10:28

uczniowie z treneremZ bardzo dobrej strony zaprezentowali się nasi uczniowie w rozegranej na pływalni H2O Lublin III rundzie Wojewódzkiej Lidze Dzieci i Młodzików w pływaniu. Podopieczni pana Grzegorza Steca, trenujący w klasach profilowanych wielokrotnie stawali na podium bądź toczyli wyrównane pojedynki o czołowe lokaty. Na szczególne wyróżnienie zasługują:
- Lena Wilczek (kl. 6a) - 1 miejsca: na 50m stylem dowolnym i 100m st. zmiennym;
- Zuzanna Pastuszuk (kl. 6a) - 2 miejsce na 100m st. zmiennym;
- sztafeta dziewcząt: (Lena Wilczek, Zuzanna Pastuszuk, Sara Bukowska, Nicola Kamińska) - 1 miejsce na dyst. 4 x 50m klasyczny;
- sztafeta chłopców: (Mieszko Nowacki, Igor Grabowski, Szymon Gałązka, Jeremi Wiśniewski) - 3 miejsce na dyst. 4 x 50m dowolny.
Gratulujemy! Zdjęcia w galerii >>>