Dzisiaj jest sobota, 22 Sty 2022
Znajdujesz sie w:     Home Sukcesy sportowe Promocja Miedzyszkolne zawody w siatkówce plażowej
Miedzyszkolne zawody w siatkówce plażowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mirosław Wolski   
środa, 23 czerwca 2021 00:00

puchar za zajęcie 2 miejscaDnia 15.06.2021 roku, na boiskach Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego przy ul. Konstantynów 1G w Lublinie odbyły się zawody międzyszkolne z siatkówki plażowej dziewcząt starszych (klasy VII i VIII). W rywalizacji wzięło udział pięć szkół: SP23, SP43, SP7, SP 16, SP 21. Nasza reprezentacja szkolna zaprezentowała dobrą grę, obfitującą w bardzo ładne rozegrane piłki i ataki. Dziewczęta potrafiły wzajemnie się dopingować i rywalizować w atmosferze fair play. Drużyna zajęła  II miejsce w Siatkówce Plażowej Dziewcząt kat. Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

Możemy być dumni z postawy dziewcząt zarówno na plaży, jak i poza nim.

Skład reprezentacji:
Klasa VII d: Rybczyńska Michalina
Klasa VIII d: Oliwia Kropiewicz i Julia Joachimowicz

Zdjęcia w galerii >>>

Poprawiony: czwartek, 24 czerwca 2021 09:34