Dzisiaj jest sobota, 22 Sty 2022
Znajdujesz sie w:     Home Konkursy Ogólnopolskie Sukces w ogólnopolskim konkursie
Sukces w ogólnopolskim konkursie PDF Drukuj Email
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 00:00

logo konkursuZ radością dzielimy się informacją, że Michał Turek (kl. 6b) zdobył Wyróżnienie w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”.

Nasz uczeń, jako ogromny pasjonat historii, przygotował na konkurs piękną prezentację multimedialną pod opieką p. Magdy Kosteckiej i p. Grzegorza Kijewskiego. W konkursie (we wszystkich kategoriach) wzięło udział ponad 900 prac uczniów z całej Polski.

,,Jury doceniło prace, których opis, narracja lub obraz były nienaganne merytorycznie i zgodne z prawdą historyczną. Szczególnie wyróżniono prace, których autorzy starali się przedstawić historię Żołnierzy Wyklętych lub epizodu z tej historii w sposób nieszablonowy, ciekawy i niepowtarzalny”.

Gratulujemy dużego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów!