Dzisiaj jest sobota, 22 Sty 2022
Znajdujesz sie w:     Home Konkursy Szkolne Uwaga! Wyniki konkursu
Uwaga! Wyniki konkursu PDF Drukuj Email
piątek, 19 marca 2021 10:03

logoWYNIKI KONKURSU ,,MEMY O ZDALNYM NAUCZANIU”

Komisja konkursowa w składzie -  p. Berta Belniak, p. Joanna Mosek, p. Grzegorz Kijewski oraz p. Kinga Adamkiewicz i p. Magda Kostecka - miała nie lada wyzwanie!  Na konkurs wpłynęło ponad 60 memów, a wszyscy uczestnicy wykazali się kreatywnością i zaangażowaniem.

Ostatecznie, postanowiliśmy przyznać 3 równorzędne nagrody. Oto nasi ,,memowi” mistrzowie:

Magda Medyńska, kl. 6a
Lena Brzozowicz, kl. 6e
Alicja Borys, kl. 6f

Zgodnie z obietnicą, przyznajemy także nagrodę publiczności, o której decydowały ,,lajki” na Facebooku. Trafia ona do Hani Kurzepy z kl. 4b. Ale… postanowiliśmy przyznać także nagrodę pocieszenia dla Darii Bryndy z kl. 4d, która przegrała z Hanią o naprawdę mały włos. Wyrównaną rywalizację dokumentuje ,,zrzut ekranu” wykonany w środę 17 marca o godz. 00.00 (termin zakończenia konkursowego głosowania). Zwycięskie memy  znajdują się w galerii >>>

Natomiast wszystkie prace naszych konkursowiczów odnajdziemy na szkolnym profilu facebookowym. Link poniżej:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2906701919614224&id=1817838541833906

Gratulujemy nagrodzonym, a także wszystkim uczestnikom!