Dzisiaj jest piątek, 24 Sty 2020
Znajdujesz sie w:     Home
Dzień Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email

15 października świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie podziękowali dyrekcji, nauczycielom i pracownikom administracji prezentując wiersze i piosenki. Swoje życzenia i podziękowania złożyła również pani Blanka Kutnik przewodnicząca Rady Rodziców. Wszyscy pracownicy szkoły otrzymali różę – symbol wdzięczności.

Podczas uroczystości ogłoszono wyniki konkursu plastyczno-literackiego „Laurka z życzeniami dla mojego nauczyciela”. Laureatami konkursu zostali: Oliwia Kropiewicz - 7d, Tomasz Gziut – 7d, Amelia Mróz - 6 d, Anna Horwat – 6 b oraz Marysia Ornal - 6 b.

Akademię przygotowały p. Małgorzata Dziatkiewicz i p. Katarzyna Tomasiak. Oprawą muzyczną tradycyjnie zajął się p. Dariusz Kwiatkowski ze swoim chórem. O dekorację zadbała p. Paulina Masiewicz. Natomiast prezentację multimedialną przedstawiającą wszystkich nauczycieli naszej szkoły przygotował p. Piotr Dziatkiewicz. Zdjęcia w GALERII >>>