Dzisiaj jest środa, 12 Sie 2020
Znajdujesz sie w:     Home
Ślubujemy! PDF Drukuj Email

7 listopada zapisze się w kronikach rodzinnych ( i w szkolnej!) jako szczególny dzień. Prawie setka pierwszaków ślubowała na sztandar, że będzie się dobrze uczyć i godnie reprezentować swoją szkołę. W obecności swoich rodziców, dziadków, nauczycieli i dyrekcji szkoły pierwszaki zdały egzamin na ucznia recytując wiersze i śpiewając piosenki. Zdały śpiewająco, a tak bardziej po szkolnemu mówiąc- na szóstkę. Pan Dyrektor Kamil Dąbrowski w ciepłych słowach pogratulował uczniom i ich rodzicom i złożył życzenia samych sukcesów w nauce, zachowaniu i sporcie. Do życzeń przyłączyła się pani Marta Wcisło - przyjaciel naszej szkoły, posłanka na Sejm Rzeczypospolitej. Wykonanie hymnu państwowego i hymnu szkoły przez prawie stuosobowy chór siedmiolatków na długo pozostanie w pamięci wszystkich obecnych na uroczystości - wszak nie bez powodu na wielu twarzach  pojawiły się łzy wzruszenia. GALERIA ZDJĘĆ >>>