Dzisiaj jest wtorek, 25 Lut 2020
Znajdujesz sie w:     Home
Warsztaty Wielkanocne 2019 PDF Drukuj Email

Warsztaty w wielkanocnym klimacie

Wielkanoc już tuż… tuż, dlatego klasy 4a i 4f, aby poczuć atmosferę zbliżających się świąt, pod opieką p. K. Adamkiewicz i p. M. Kosteckiej udały się na warsztaty wielkanocne. Odbyły się one 12 kwietnia w ośrodku ,,Dom Nasutów”. Uczniowie mieli możliwość uwolnić swoje plastyczne i kulinarne talenty. Każdy uczestnik wykonał przestrzenną pisankę i unikatową torbę na prezenty. Trzeba przyznać, że kreatywność i zaangażowanie naszych czwartoklasistów zasługują na uznanie. Natomiast mazurki, upieczone i udekorowane przez naszych uczniów, to naprawdę cukierniczy Mount Everest. Warto wspomnieć, iż chłopcy przyznali, że ,,przy tym pieczeniu, to można się nieźle zmachać”. Wyrażamy nadzieję, że ta świadomość zaowocuje pomocą w kuchni swoim zapracowanym Mamom .

W nagrodę za aktywny udział w zajęciach, uczniowie szukali ukrytych dla nich na terenie ośrodka jajeczek. Oczywiście, nasi poszukiwacze bez najmniejszego problemu odnaleźli każde jedno. Zapraszamy do GALERII. >>>